ZESPÓŁ SZKÓŁ W GORAJU

Przedszkole Samorządowe w Goraju

Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława

Sikorskiego w Goraju

ul.Bednarska 8, 23-450 Goraj   tel./fax 84 685 80 25 zsgoraj@wp.pl

 

ZŁOTA KSIĘGA ABSOLWENTÓW

 

 " UCZYMY SIĘ NIE DLA SZKOŁY, LECZ DLA ŻYCIA"

 

A oto Ci, którzy pracą swoją na uwiecznienie w Księdze Złotej zasłużyli ...

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

KLASA III A                             KLASA III B

1. Aleksandra Golec                                 1. Agnieszka Malec

2. Amelia Woźnica                                   2. Patrycja Marzec

                                                                3. Agata Skurzak

                                                                4. Dominika Woźnica

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

KLASA III A                             KLASA III B

1. Aleksandra Czajka                                   1. Patrycja Gąbka

2. Alicja Nawrocka                                      2. Jakub Rakuś

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

KLASA III

 1. Bednarczyk Aleksandra

2. Patrycja Gawda

3. Tomasz Kapica

4. Wiktoria Kołodziej                                                             

5.  Natalia Kowal                                                              

6. Gabriela Malec                                                              

                                                          

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

KLASA III A                                  KLASA III B

1. Dominika Gorzkowska                                      1. Szymon Czajka

2. Katarzyna Malec                                             2. Barbara Pikul

3. Małgorzata Różańska

4. Izabela Więcław 

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

KLASA III A                                  KLASA III B

1. Olga Wykrętek                                            1. Ewelina Post

                                                                       2. Aleksandra Różańska

                                                                       3. Magdalena Kapica

                                                                       4. Sylwia Lewczyk

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

KLASA III A                                  KLASA III B

1.  Agata Gawda                                              1. Monika Szymańska

2. Alicja Fik                                                   2. Magdalena Różańska

3. Magdalena Swatowska

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

KLASA III A                                  KLASA III B

1. Karolina Jasińska                                        1. Anna Kawęcka

2. Kinga Mazurek                                           2. Magdalena Lewczyk

3. Monika Borsuk

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

KLASA III A                                  KLASA III B

1. Faustyna Dążałowicz                                   1. Izabela Rapa                  

2. Anna Książek                                             2. Marzena Jamroży

3. Anna Skubis                                              3. Karolina Madejska

4. Łucja Świca

5. Dominika Tatara

6. Wojciech Łupina

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

KLASA III A                                  KLASA III B

1. Ewa Malec                                                  1. Ewa Mazurek

2. Monika Szymańska                                     2. Mariola Fiedurek     

3. Katarzyna Biernat                                      3. Katarzyna Borsuk   

4. Natalia Misiura                                          4. Izabela Pintal

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

KLASA III A                                  KLASA III B

1. Monika Kawęcka                                         1. Kamil Wykrętek               

2. Karolina Szewczak                                     2. Agnieszka Oleszek

3. Izabela Franczak                                       3. Katarzyna Jarosz

4. Michał Golec                                              4. Natalia Fiedurek

5. Maria Smyk                                               5. Monika Gawda

6. Karolina Kowal

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

KLASA III A                                  KLASA III B

1. Ilona Stańczyk                                           1. Magdalena Polska

2. Anna Jarosz                                              2. Justyna Berbeć

3. Natalia Więcław                                        3. Katarzyna Pydo

                                                                    4. Magdalena Główka

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

KLASA III A                     KLASA III B                       KLASA III C

1. Agata Mołdawska                     1. Alicja Oleszek                              1. Anna Fiedurek

2. Małgorzata Miksza                 2. Karolina Marek                             2. Damian Głowala

                                                             3. Joanna Szewczak                            3. Joanna Ćmiel

                                                 4. Paulina Golec                                 4. Ewelina Kusaj

                                                 5. Tomasz Teterycz                          5. Dominik Smyl

                                                                                                                                          6. Diana Momot

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

KLASA III A                     KLASA III B                       KLASA III C

1. Patryk Kawęcki                        1. Maciej Doliński                           1. Emilia Małyszek

2. Katarzyna Sowa                      2. Ewelina Łazur                             2. Anna Baran

3. Izabela Łukaszczyk                3. Katarzyna Łacek                         3. Natalia Kapica

                                                              4. Magda Łupina                             4. Agata Pąk

                                                  5. Marta Sikorska                          5. Tomasz Jasiński

                                                  6. Marek Sowa

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

KLASA III B                                  KLASA III C

1. Aneta Flis                                                  1. Katarzyna Czubacka

2. Katarzyna Kawalec                                     2. Monika Łupina

3. Katarzyna Pecka                                        3. Weronika Różańska

4. Karolina Jęczmionka                                  4. Monika Smyl

                                                                                    5. Agnieszka Magdziarz

                                                                     6. Monika Kalinowska

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

KLASA III A                                  KLASA III B

1. Natalia Rożek                                             1. Agata Główka

2. Justyna Jamroża                                       2. Justyna Jasińska

3. Anna Sowa                                                 3. Katarzyna Gorzkowska

4. Justyna Sawa                                            4. Izabela Małyszek

                                                                                   5. Joanna Sobań

                                                                     6. Klaudia Okuniewska

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2003/2004

KLASA III A                                  KLASA III B

1. Tomasz Lewczyk                                         1. Magdalena Golec

2. Mateusz Różański                                      2. Anna Mareczko

3. Sylwia Saj                                                 3. Andżelika Kalinowska 

4. Paweł Kuraś                                               4. Monika Jamroża

5. Krzysztof Marczak                                   5. Agnieszka Gąbka

                                                                                  6. Beata Jarmuł

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2002/2003

KLASA III A                     KLASA III B                       KLASA III C

1. Maria Schab                             1. Anna Wlizło                                 1. Wioletta Kondrat

                                                              2. Patrycja Skurzak                        2. Izabela Stańczyk   

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2001/2002

KLASA III A                             KLASA III B                       KLASA III C

1. Edyta Bednarczyk                    1. Marzena Portka                           1. Katarzyna Marek

2. Ada Marek                              2. Mariola Kukiełka

3. Agnieszka Mołdawska              3. Anna Szarlip

4. Marcin Skurzak                       4. Marta Kaczor

5. Kamila Kawęcka

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )