ZESPÓŁ SZKÓŁ W GORAJU

Przedszkole Samorządowe w Goraju

Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława

Sikorskiego w Goraju

ul.Bednarska 8, 23-450 Goraj   tel./fax 84 685 80 25 zsgoraj@wp.pl

 

  

Konkurs "Wolna - Niepodległa"

    W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy pt. „Wolna – Niepodległa” (etap powiatowy), który odbył się 24 maja w Biłgoraju, wzięło udział czterech uczniów z naszej szkoły: Mateusz Kawęcki z kl. VIIa, Piotr Grabowski z klasy VIIb oraz Jakub Miksza z klasy IIa i Michał Stańczyk z klasy IIIa gimnazjum.

    Konkurs realizowany jest w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości, a jego organizatorem jest Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu. Tematyka konkursu obejmuje zakres wiedzy dotyczący odzyskania przez Polskę niepodległości (lata 1914-1922). Na etapie powiatowym komisje konkursowe wyłaniają trzech laureatów.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania 100 rocznica odzyskania niepodległości

....................................................................######################........................................................

 

 

Mateusz Kawęcki najlepszy w powiecie biłgorajskim!!!

 

     W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy "Wolna - Niepodległa", który odbył się 24 maja w Biłgoraju wzięło udział 70 uczniów szkół podstawowych z powiatu biłgorajskiego. 

   Naszą szkołę reprezentowało dwóch chłopców z klas VII. Dzisiaj otrzymaliśmy wyniki i okazało się, że Mateusz Kawęcki pokonał wszystkich uczestników: zdobył największą liczbę punktów i uzyskał tytuł laureata.

Nagrody dla laureatów na szczeblu powiatów funduje Kuratorium Oświaty w Lublinie, a wręczone zostaną w Zamościu 14 czerwca.

 

Gratulujemy!!!

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )