ZESPÓŁ SZKÓŁ W GORAJU

Przedszkole Samorządowe w Goraju

Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława

Sikorskiego w Goraju

ul.Bednarska 8, 23-450 Goraj   tel./fax 84 685 80 25 zsgoraj@wp.pl

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020

 

KONKURSY LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

 

 

lp.

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko

Nauczyciel przygotowujący

Osiągnięcia

1.  Konkurs matematyczny Łukasz Próchno Krystyna Golec awans do II etapu
2.  Konkurs języka angielskiego

Bartosz Palka

Jan Mazurek

Antonina Pawelec 

Jadwiga Widz  awans do II etapu 

3.

 Konkurs historyczny

Sebastian Papierz

Antonina Pawelec 

Ewa Czajka  awans do II etapu 

4.

       

5.

       

 

 

 

INNE KONKURSY ZEWNĘTRZNE

 

 

 

lp.

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko

Nauczyciel Przygotowujący

Osiągnięcia

1. Konkurs Historyczny "Wolna - Niepodległa"

 Antonina Pawelec

Maciej Oleszczuk

 Ewa Czajka

awans do II etapu 

2.  

 XI Wojewódzki Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych " Gaudium"

 Oliwia Ostrowska   Jadwiga Widz
wyróżnienie 

3.

 

XI Wojewódzki Konkurs Informatyczny
„MISTRZ KOMPUTERA”

 

 Antonina Pawelec

Maciej Wołoszuk

 

 Dariusz Wołoszuk

 

 

awans do II etapu 

4.

 

XI Wojewódzki Konkurs Informatyczny
„MISTRZ KOMPUTERA”

 

 

      Maciej Wołoszuk

 

 

     Dariusz Wołoszuk

 

 

tytuł finalisty konkursu 

5.

 Ogólnopolski konkurs przedmiotowy "Leon"

Język Angielski

 Jan Mazurek

Michał Kołodziej

Michał Fik

 Jadwiga Widz

Jadwiga Widz

Marta Bracha

 

tytuł laureata 

6.

KONKURS "MŁODY EKONOMISTA, PRZYSZŁY FINANSISTA"  

Maciej Oleszczuk

Antonina Pawelec

Łukasz Próchno

 Ewa Czajka

awans do II etapu 

7.

       

8.

   

 

 

9.

       

10.

       

11.

       

12

       

13.

     

 

 

 

 

KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

 

 

 

lp.

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko

Organizator

Osiągnięcia

1.

 " Kiedy Goraj był miastem"...

 kategoria "rysunek"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategoria "film"

 Maja Dolecka kl.III

 Oliwia Gzik kl. II a

 Karolina Kaproń kl.III

 

Malwina Gumienik kl.III

Paweł Czajka kl.II a

Martyna Niemiec kl. III

Adam Łacek kl.III

Patrycja Fiedurek kl.III

Oliwia Papierz kl.III

Lena Chorębała kl.IIa

Agata Gąbka kl. III  Zuzanna Marzec kl II b

 

 

Maciej Oleszczuk kl. VIII

Wiktor Sykuła absolwent SP

 Marta Bracha

 Bronisława Gorzkowska

 Jadwiga Widz

 I miejsce

 II miejsce

 III miejsce

 

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

 

wyróżnienie

wyróżnienie

2.  

 XLIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje szkolne

kategoria - kl. IV - VI:

Kaproń Bartłomiej - VIb

Sobczak Julia - VIa

Radomski Jakub - Vb

 

kategoria - kl. VII - VIII:

Malec Natalia - VII

Wołoszuk Maciej - VIII

Ostrowska Oliwia - VII

 Marek Papierz

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

3.

 

Flaga państwa anglojęzycznego

 konkurs przedmiotowy z języka angielskiego dla klas IV -VIII

Julia Sobczak - VIa

Maksymilian Sowa - Va

Miłosz Kwiecień - Va

 

Jakub Branewski - VIa

Mateusz Gawda- VIb

 

Wiktoria Misiura - Va

 

Jakub Klenk - Va

Alicja Fiedurek- VIa

Wiktoria Spólnik- VIa

  Jadwiga Widz

  Marta Bracha

 I miejsce

 

 

 

 II miejsce

 

 

III miejsce

 

Wyróżnienie

4.

 My picture dictionary 

konkurs przedmiotowy z języka angielskiego dla klas I-III

 Paulina Pecka - IIa

Natasza Sowa- Ib

Przemysław Stadnicki - Ib

 

Natalia Socha- Ia

Blanka Malec- Ia

Zuzanna Szumska- IIb

 

Lena Franczak- Ia

Hanna Kiełbasa- Ib

Michalina Ostrowska - Ia

 

Lena Chorębała- IIa

Maja Hucik - Ib

Maksymilian Albiniak- Ib

Jagoda Habza - IIb

Oliwia Gzik- IIa

Bartłomiej Kulasza - IIb

  Jadwiga Widz

  Marta Bracha

 I miejsce

 

 

 

II miejsce

 

 

 

III miejsce

 

 

 

Wyróżnienie

5. 

 Szkolny konkurs historyczny Antonina Pawelec z kl. VIII

Sebastian Papierz z kl. VII

Łukasz Próchno z kl.VIII

 Ewa Czajka

I miejsce

II miejsce

III miejsce

6.

       

7.

       

8

       
 9.      

 

10.        

11.

       

12.

       

13.

       

14.

 

 

   

15.

       
   

 

   
         

 

 

 

ZAWODY SPORTOWE

 

 

 

lp.

Dyscyplina sportowa

Imię i nazwisko

Nauczyciel przygotowujący

Osiągnięcia

 1. Mistrzostwa Zespołu Szkół w Biegach Indywidualnych

kategoria:

dziewczęta klas IV - VI

Wiktoria Pyda - kl. 6b

Sandra Gąbka - 6b

Martyna Kondrat - 6a

chłopcy klas IV - VI

Dominik Dragańczuk - 5b

Jakub Radomski - 5b

Oskar Fiedurek - 6b

dziewczęta klas VII - VIII

Roksana Rożek - 8

Julia Różańska - 8

Angelika Góra - 8

chłopcy kl. VII - VIII

Łukasz Próchno - 8

Maciej Wołoszuk - 8

Przemysław Saj - 8

 Agnieszka Pić

Dariusz Wołoszuk

Marek Papierz

 

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 2.  Mistrzostwa Zespołu Szkół w Indywidualnym Tenisie Stołowym

 kategoria

dziewczęta klas IV - VI:

Martyna Kondrat

Wiktoria Misiura

Magdalena Jamroży

chłopcy klas IV - VI

Paweł Rożek - 6a

Bartłomiej Fiedorek - 6a

Maksymilian Sowa - 5a

dziewczęta klas VII - VIII

Roksana Łagód - 7

Martyna Pić - 7

Angelika Góra - 8

chłopcy kl. VII - VIII

Mateusz Łazur - 8

Maciej Wołoszuk - 8

Krzysztof Bida - 8

Agnieszka Pić

Dariusz Wołoszuk

Marek Papierz

 

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 
3.  Powiatowe Igrzyska młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych  Angelika Góra
 Zuzanna Niemiec
 Antonina Pawelec
 Roksana Rożek
 Wiktoria Rekiel
 Roksana Łagód
 Kornelia Maksim
 Julia Różańska
Agnieszka Pić  III miejsce w powiecie

4.

 Międzygminne Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym

Bartłomiej Fiedorek - 6a

Paweł Rożek - 6a

Marek Papierz

II miejsce -

awans na zawody powiatowe

5.

Międzygminne Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej "4" - kategoria dziewcząt

Zuzanna Ligaj - 5a

Weronika Kulasza - 5a

Julia Gąbka - 5a

Magdalena Jamroży - 5b

Wiktoria Gawda - 5b

Natalia Stadnicka - 6a

Julia Sobczak - 6a

Milena Łazur - 6a

Martyna Kondrat - 6a

Alicja Fiedurek - 6a

Oliwia Rożek - 6a

Wiktoria Pyda - 6b

 Marek Papierz

I miejsce -

awans na zawody powiatowe

6.

Międzygminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej - kategoria dziewcząt

Roksana Łagód

Martyna Pić

Julia Stręciwilk

Wiktoria Rekiel

Wiktoria Dycha

Natalia Fiedurek

Julia Rożańska

Sylwia Żółw

 Agnieszka Pić

I miejsce - 

awans na zwody powiatowe

7.

 Międzygminne Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce - kategoria dziewcząt

Kapica Roksana - 4

Gąbka Julia - 5a

Kulasza Weronika - 5a

Ligaj Zuzanna - 5a

Misiura Wiktoria - 5a

Gawda Wiktoria - 5b

Jamroży Magdalena - 5b

Fiedurek Alicja - 6a

Kondrat Martyna - 6a

Łazur Milena - 6a

Rożek Oliwia - 6a

Sobczak Julia - 6a

Stadnicka Natalia - 6a

Pyda Wiktoria - 6b

Marek Papierz II miejsce

8.

 Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce - kategoria chłopców

Gawda Bartłomiej - 4

Kołodziej Michał - 4

Pić Damian - 4

Sowa Maksymilian - 5a

Pikul Bartłomiej - 5b

Radomski Jakub - 5b

Blacha Karol - 6a

Fiedorek Bartłomiej - 6a

Habza Mateusz - 6a

Kozioł Mateusz - 6a

Rożek Paweł - 6a

Fiedurek Oskar - 6b

Gawda Mateusz - 6b

 Marek Papierz II miejsce w powiecie

9.

       
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )