ZESPÓŁ SZKÓŁ W GORAJU

Przedszkole Samorządowe w Goraju

Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława

Sikorskiego w Goraju

ul.Bednarska 8, 23-450 Goraj   tel./fax 84 685 80 25 zsgoraj@wp.pl

 

Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej w roku szkolnym 2018/2019

 

KONKURSY LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

 

 

lp.

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko

Nauczyciel przygotowujący

Osiągnięcia

1.  Konkurs języka angielskiego  Piotr Grabowski  Marta Bracha  awans do etapu okręgowego
2.  Konkurs języka angielskiego

 Szymon Miksza

 Marta Bracha  awans do etapu okręgowego

3.

 Konkurs języka angielskiego  Bartosz Rożek  Marta Bracha  awans do etapu okręgowego

4.

 Konkurs historyczny  Piotr Grabowski  Ewa Czajka  awans do II etapu

5.

       

 

 

 

INNE KONKURSY ZEWNĘTRZNE

 

 

 

lp.

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko

Nauczyciel Przygotowujący

Osiągnięcia

1.

Ogólnopolska Olimpiada  Przedmiotowa     OLIMPUS 

 

Sesja jesienna - matematyka

 Łukasz Próchno

 

 Jakub Czajka

 

 Szymon Miksza

 Krystyna Golec

 

 Krystyna Golec

 

 Lucyna Rożek

Laureat 

 

Laureat  

 

 Laureat 

2.  

Konkurs „Warto być Polakiem – test wiedzy historycznej z okazji jubileuszu 100-lecia odzyskania Niepodległości”

Mateusz Kawęcki

Piotr Grabowski

Jakub Czajka

 Ewa Czajka
awans do finału 

3.

Konkurs "Od Gimnazjalisty do Finansisty"

 

Piotr Grabowski

 

Ewa Czajka

 

awans do II etapu 

4.

 Ogólnopolski konkurs Wielka Liga Czytelników

 Edyta Brodziak  Krystyna Papierz II miejsce w powiatowym etapie 

5.

 XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Malowane poezją”

 Oliwia Ostrowska

 

 

Kornelia Maksim

 

 Lucyna Kawęcka

 

Wyróżnienie na etapie ogólnopolskim

 

kwalifikacja do wystawy 

6.

Wojewódzki  konkurs informatyczny "Mistrz komputera"

 Piotr Grabowski

Bartosz Rożek

 Dariusz Wołoszuk

awans do II etapu 

7.

 Wojewódzki  konkurs informatyczny "Mistrz komputera"  Piotr Grabowski  Dariusz Wołoszuk

Finalista

8.

 IV Festiwal Piosenki Patriotycznej „NASZE MAŁE OJCZYZNY„

 

 Michalina Ostrowska

 

 Lucyna Kawęcka

Laureat 

(wyróżnienie) 

9.

 XIII Konkurs Recytatorski "Przebudzeni do życia"  Sylwia Żółw  Krystyna Jasińska awans do etapu powiatowego 

10.

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

,,Kangur 2019''

 Jakub Radomski  Krystyna Golec wyróżnienie 

11.

 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy

LEON 2019

 

Sesja wiosenna - matematyka

Błażej Śliczniak - kl. II

 

Jakub Radomski - kl. IVb 

Filip Hucik - kl. IVa

Maksymilian Sowa - kl. IVa

Weronika Kulasza - kl. IVa

Szymon Śliczniak - kl. IVb 

 

Jan Mazurek - kl. VI

Amelia Łukasik - kl. VI

Martyna Pić - kl. VI

 

Łukasz Próchno - kl. VII

Antonina Pawelec - kl. VII 

 

Bartosz Rożek - kl. VIIIb

Szymon Miksza - kl. VIIIb  

Edyta Brodziak - kl. VIIIb 

Piotr Grabowski - kl. VIIIb 

Mateusz Kawęcki - kl. VIIIa 

 Maria Okuniewska 

 

 Krystyna Golec

 Zofia Chołota

 Zofia Chołota

 Zofia Chołota

 Krystyna Golec

 

 Krystyna Golec

 Krystyna Golec

 Krystyna Golec

 

 Krystyna Golec

 Krystyna Golec

 

 Lucyna Rożek

 Lucyna Rożek

 Lucyna Rożek

 Lucyna Rożek

 Krystyna Golec

 

 Laureat 

 

Laureat

Laureat

  Laureat  

 Laureat 

 Laureat 

 

 Laureat

Laureat

 Laureat 

 

Laureat

 Laureat 

 

Laureat

Laureat

 Laureat 

Laureat

Laureat

12

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy

LEON 2019

Sesja wiosenna - język angielski

 

 

 Filip Hucik - kl.IV a

 

Szymon Miksza - kl.VIII b

Marta Bracha

 

Marta Bracha

Laureat

 

Laureat

13.

 XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Kulturze  Polski, Krajów Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych - The Globetrotter.

Edyta Brodziak - kl.VIII b

 

Bartosz Rożek - kl. VIII b

 

Piotr Grabowski - kl. VIII b

 

Szymon Miksza -kl.VIII b

 

Jadwiga Wujastyk

 

Marta Bracha

 

Marta Bracha

 

Marta Bracha

udział w etapie wojewódzkim

udział w etapie wojewódzkim

udział w etapie wojewódzkim

 

udział w etapie wojewódzkim

 

 

 

 

 

KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

 

 

 

lp.

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko

Organizator

Osiągnięcia

1.

  

Konkurs Piosenki Patriotycznej

 Grupa I  (kl. 0 – 2)

 

 Amelia Dolińska kl. 0b,

 Natasza Sowa kl. 0b

 

 Alicja Misiura kl. 0b

 Lena Chorębala kl. Ia

 Michalina Ostrowska kl. 0a

 

Grupa II  (kl. 3 – 4)


Amelia Rakuś kl. IVa, Antoni Dycha kl. IVb

Olga Sobstyl kl. IVa

 

Grupa III  (kl. 5 – 6)

 

Natalia Oleszek kl. Vb

Gabriela Gąbka kl. Vb

Oliwia Ostrowska kl. VI

 

Grupa IV  (kl. 7 – 8 + gimnazjum)

 

Weronika Mazurek kl. VIIIa, Kacper Dziadosz kl. IIIb

Aleksandra Golec kl. IIIa

Sylwia Żółw kl. VII

 

Michalina Ostrowska kl. 0a Sylwia Żółw kl. 7

 Lucyna Kawęcka

 Ewa Antolak

 

 

 

wyróżnienie 

 

 

III miejsce

II miejsce

I miejsce

 

 

 

II miejsce

II miejsce

I miejsce

 

 

 

 

III miejsce

II miejsce

I miejsce

 

 

 

III miejsce

III miejsce

II miejsce

I miejsce

 

Główna Nagroda Dyrektora Szkoły "Złoty mikrofon" 

2.  

 Portret Ani z Zielonego Wzgórza

 uczniowie klas IV - VI

 Krystyna Papierz

 Daria Łupina

Magdalena Jamroży

3.

 Szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

 Julia Sobczak Va

Amelia Łukasik VI

Bartosz Rożek VIIIb

Maksymilian Sowa IVa

Kornelia Maksim VI

Szymon Śliczniak IV b

Michał Oszust VI

 

 Jadwiga Widz

Edyta Szumska

Marta Bracha

 I miejsce

 

 

II miejsce

 

III miejsce

4.

 Konkurs historyczny

Piotr Grabowski

Mikołaj Kalinowski

Ewa Czajka

I miejsce

II miejsce

5. 

 Konkurs recytatorski z języka angielskiego

Maksymilian Sowa IVa

Jan Mazurek VI

Julia Sobczak Va

Szymon Śliczniak IVb

Kornelia Maksim VI

Amelia Łukasik VI

Jadwiga Widz

Edyta Szumska

Marta Bracha

 I miejsce

 

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

6.

 Wewnątrzszkolny konkurs   matematyczny

Szymon Śliczniak IVb

Michał Fik Vb

Amelia Łukasik VI

Łukasz Próchno VII

Bartosz Rożek VIIIb

Lucyna Rożek

Krystyna Golec

Zofia Chołota

 Laureat w danej grupie wiekowej

7.

 Konkurs na najpiękniejszy zeszyt do języka polskiego

 Klasy I-III

Michał Kołodziej

Oliwia Papierz

Julia Branewska

 

klasy IV-VI

Martyna Kondrat

Julia Gąbka

Nikola Borsuk

 Krystyna Papierz  wyróżnienia

8

 Konkurs ortograficzny

 

Julia Jagusztyn Kl. IV

Martyna Kondrat kl. V

Amelia Łukasik kl. VI

Kacper Zdunek

Krystyna Jasińska

Marta Wykrętek

Grażyna Kozibrzuch

 Szkolny Mistrz Ortografii 2019
 9.  Konkurs literacki  

Wiktoria Misiura z klasy IV a

Miłosz Kwiecień z klasy IV a

Weronika Kulasza z klasy IV Amelia Rakuś z klasy IV a i Julia Małecka z klasy IV a

 

b) w kategorii klas VII-VIII i  III gimnazjum 

Antonina Pawelec z klasy VII

Krystyna Jasińska

Marta Wykrętek

Grażyna Kozibrzuch

 

 I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

 

 

 

 

wyróżnienie

10.  Konkurs poezji patriotycznej  

a)   w kategorii klas IV – VI

Wiktoria Sulowska z klasy V  Oliwia Ostrowska z klasy VI Julia Gąbka z klasy IV a, Maksymilian Sowa z klasy IV a

Magdalena Jamroży z klasy IV b i Gabriela Gąbka z klasy V b

b)   w kategorii klas VII – VIII i III gimnazjum

Mikołaj Kalinowski z klasy VIII a

Sylwia Żółw z klasy VII

Amelia Woźnica z III a

Mateusz Kawęcki z klasy VIII a

 Krystyna Jasińska

Marta Wykrętek

Grażyna Kozibrzuch

 

 

I miejsce

II miejsce

IIImiejsce

 

 

wyróżnienie

 

 

 

I miejsce

 

 

II miejsce

IIImiejsce

11.

       

12.

       

13.

       

14.

 

 

   

15.

       
 16.  

 

   
         

 

 

 

ZAWODY SPORTOWE

 

 

 

lp.

Dyscyplina sportowa

Imię i nazwisko

Nauczyciel przygotowujący

Osiągnięcia

 1.  Powiatowe Igrzyska Młodzieży - piłka  siatkowa dziewcząt  Fiedurek Agnieszka
 Woźnica Amelia
 Golec Aleksandra
 Omiotek Julia
 Szewczak Elżbieta
 Szewczak Ewa
 Małek Gabriela
 Grzesiak Sandra
 Dziewa Patrycja
 Malec Agnieszka

 

 

 

 

Agnieszka Pić

 

 

 

 

II miejsce

2.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży - piłka  koszykowa dziewcząt

 Fiedurek Agnieszka
 Woźnica Amelia
 Golec Aleksandra
 Omiotek Julia
 Szewczak Elżbieta
 Szewczak Ewa
 Dziewa Patrycja
 Dominika Woźnica
 Anna Oleszek
 Magda Oleszek
 Agnieszka Malec

 

 

 

Agnieszka Pić 

 

 

 

III miejsce 

3.   Powiatowe Igrzyska dzieci w koszykówce dziewcząt  1. Julia Stręciwilk
 2. Wiktoria Rekiel
 3. Martyna Pić
 4. Kornelia Maksim
 5. Roksana Łagód
 6. Wiktoria Dycha
 7. Wiktoria Pyda
 8. Sandra Gąbka
 9. Martyna Kondrat
 10. Alicja Fiedurek
 11. Zuzanna Ligaj
 12. Natalia Stadnicka

 

 

Agnieszka Pić

   

 

 

            II miejsce

4.

       

5.

       

6.

 

     

7.

       

8.

       

9.

       

10.

       

11.

       

12.

       

13.

 

     

14.

 

     

15.

       
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )