ZESPÓŁ SZKÓŁ W GORAJU

Przedszkole Samorządowe w Goraju

Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława

Sikorskiego w Goraju

ul.Bednarska 8, 23-450 Goraj   tel./fax 84 685 80 25 zsgoraj@wp.pl

 

Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej w roku szkolnym 2017/2018

 

KONKURSY LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

 

 

lp.

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko

Nauczyciel przygotowujący

Osiągnięcia

1.  Konkurs historyczny  Piotr Grabowski  Ewa Czajka  finalista

2.  

 Konkurs języka angielskiego

 Piotr Grabowski

 Szymon Miksza

 Antonina Pawelec

 Marta Bracha

 Marta Bracha

 Iwona Rakuś

awans do etapu okregowego

3.

 Konkurs języka polskiego  Antonina Pawelec  Krystyna Jasińska awans do etapu okregowego 

4.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy pt. „Wolna – Niepodległa”  Mateusz Kawęcki Ewa Czajka laureat

5.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy pt. „Wolna – Niepodległa” Piotr Grabowski Ewa Czajka awans do II etapu

 

 

 

INNE KONKURSY ZEWNĘTRZNE

 

 

 

lp.

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko

Nauczyciel Przygotowujący

Osiągnięcia

1.

IV Diecezjalny Konkurs „Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki” - (kategoria literacka)

 

 Wiktoria Dycha kl VI  Lucyna Kawęcka   Wyróżnienie

2.  

IV Diecezjalny Konkurs „Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki” - (kategoria plastyczna)

 

 Nikola Borsuk kl. IIIa  Lucyna Kawęcka
 Wyróżnienie

3.

XXV Konkurs Wiedzy o Biblii i Kościele "Maryja Matka Kościoła"

 

 Maciej Oleszczuk kl. VI

 

Lukasz Próchno

 Lucyna Kawęcka

 

 Laureat

 

awans do II etapu

 

4. 

Ogólnopolska Olimpiada Zadań    Logicznych

 

 Jakub Czajka  Krystyna Golec  Laureat

5.

 X Międzyszkolny Konkurs Angielskiej Piosenki Dziecięcej You Can Sing 2018

 Maksymilian Sowa, Antoni Zdunek, Weronika Kulasza, Filip Hucik

 

 Marta Bracha

 

 

III miejsce 

6.

 Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj szansę"  Sylwia Żółw kl. VI Lucyna Kawęcka 

III miejsce 

 

Wpis do bazy dzieci
i młodzieży utalentowanej do przedsięwzięć telewizyjno estradowych.

 

7.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

,,Kangur 2018''

 Łukasz Próchno kl. VI

 Amelia Łukasik  kl. V

 

 Krystyna Golec

Wyróżnienie

 

8.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy ,,LEON 2018'' - matematyka 

 Gabriela Gąbka kl. IV b

 Edyta Brodziak kl.VII b

 Bartosz Rożek kl.VII b

 Piotr Grabowski kl. VII b

 Szymon Miksza kl. VII b

 

 Łukasz Próchno kl. VI

 Jakub Czajka kl. VII a

 Mateusz Kawęcki kl. VII a

 

 

 

 

 Mariola Dolińska

 

 

 

 

 Krystyna Golec

 

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

 

Laureat

Laureat

Laureat

9.

 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy ,,LEON 2018'' - język angielski  Piotr Grabowski kl. VII b Marta Bracha Laureat

10.

 X Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Kulturze Polski i Krajów Anglojęzycznych " The Globetrotter" na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

 Piotr Grabowski kl. VII b

 

 

Mikołaj Kalinowski kl. VII a

Marta Bracha

 

 

Iwona Rakuś

awans do etapu wojewódzkiego

 

awans do etapu wojewódzkiego

11

 XXXVII Mały Konkurs Recytatorski  Gabriela Gąbka kl. IV b Krystyna Jasińska finalista

12

 Diecezjalny Konkurs literacko - plastyczny  ŚWIĘTY STANISŁAW KOSTKA WZOREM MIŁOŚCI OJCZYZNY. W 100 LECIE JEJ NIEPODLEGŁOŚCI.

 Maciej Oleszczuk

 

Wiktoria Dycha

 

Antonina Pawelec

 

Sylwia Żółw

Lucyna Kawęcka 

II miejsce (k. literacka)

 

Wyróżnienie (k. literacka) 

 

Wyróżnienie (k. plast.)

 

Wyróżnienie (k. plast.)

13.

       

 

 

 

KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

 

 

 

lp.

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko

Organizator

Osiągnięcia

1. Konkurs na zaproszenie na spotkanie opłatkowe Antonina Pawelec

Roksana Rożek

Sylwia Żółw      

Łukasz Próchno

Ewa Czajka

Dariusz Wołoszuk

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

2.  

 Konkurs plastyczny Drugie życie książki  Kategoria I

Edyta Brodziak kl. VIIb

Mikołaj Kalinowski kl. VIIa

Wiktoria Kotulska kl. VIIB

Maciej Oleszczuk kl. VI

Antonina Pawelec kl. VI

Katarzyna Pawelec kl. VIIa

Natalia Rębacz kl. VIIB

Roksana Rożek kl. VI

Julia Różańska kl. VI

Krystyna Papierz

Lucyna Kawęcka

 wyróżnienia

3.

Konkurs plastyczny - "Jedz smacznie i zdrowo"

Kl. I

Maja Dolecka, Malwina Gumienik, Jakub Kondrat, Wiktor Kondrat

Kl. II

Brajan Dubiel, Natalia Gawda, Michał Kołodziej, Marta Pikul

Kl. IIIa

Nikola Borsuk, Julia Gąbka, Wiktoria Misiura, Amelia Rakuś

Kl. IIIb

Wiktoria Gawda, Magdalena Jamroży, Maja Próchno, Jakub Radomski

Kl. V

Kornelia Maksim, Oliwia Ostrowska, Martyna Pić, Julia Stręciwilk

Lucyna Kawęcka

Maria Okuniewska

 wyróżnienia

4.

Konkurs plastyczny -
Kartka bożonarodzeniowa

Gabriela Gąbka kl. IVb

Michał Fik kl. IVb

Bartłomiej Kondrat kl. IVb

Martyna Kondrat kl. IVa

Weronika Mazurek kl. VIIa

Antonina Pawelec kl. VI

Oliwia Rożek kl. IVa

Julia Sobczak kl. IVa

Wiktoria Spólnik kl. IVa

Natalia Stadnicka kl. IVa

Lucyna Kawęcka

Maria Furmanek

 

 

 Wyróżnienie 

5. 

 Boże Narodzenie w oczach dziecka  Oddział przedszkolny ,,Smerfy”:

Paulina Łacek, Dagmara Małek

Oddział przedszkolny „Krasnale”:

Julia Dziura, Blanka Malec

Kl. Oa:

Zuzanna Szumska, Kamil Bednarczyk, Bartek Woźnica, Oliwia Świca

Kl.Ob:

Lena Chorębała, Lena Bogdanowicz, Nadia Okuniewska, Oliwia Gzik

Kl.1:

Adam Łacek, Patrycja Fiedurek, Karolina Gumienik

Kl.2:

Paweł Gumienik, Wiktoria Kowal,  Patryk Bednarczyk

Kl.3a:

Amelia Rakuś, Bartek Dziura, Weronika Kulasza

Kl.3b:

Wiktoria Gawda, Jakub Radomski, Klaudia Wąsik

 Ewa Antolak

 Maria Okuniewska

 Wyróżnienie 

6.

Konkurs plastyczny "By się czytać chciało zrób zakładkę wspaniałą"

1. Wiktoria Spólnik kl. IVa

2. Sandra Gąbka kl. IV b

3. Amelia Łukasik kl. V

4. Wojciech Gawda kl. V

5. Antonina Pawelec kl. VI

6. Julia Różańska kl. VI

7. Weronika Mazurek kl. VIIa

8. Aleksandra Szewczak kl. VIIa

9. Wiktoria Kotulska kl. VIIb

10. Magdalena Żółw kl. VIIb.

 

 Krystyna Papierz

 Lucyna Kawęcka

 Wyróżnienia 

7.

Wewnątrzszkolny konkurs   matematyczny

  Fiedurek Alicja kl. IV a

  Fik Michał kl. IV b

  Łukasik Amelia kl. V

  Próchno Łukasz kl. VI

  Miksza Szymon kl. VII b

  Rożek Bartosz kl. VII b

 Krystyna Golec

 Mariola Dolińska

Laureaci w danej grupie wiekowej

8

XLI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej etap szkolny/gminny

Kategoria - uczniowie klas IV - VI SP

1. Maciej Wołoszuk - kl. VI

Paweł Kuraś

Marek Papierz

Laureat
 9.  Konkurs plastyczny "Kolory niepodległości" Smerfy: Wiktoria Żółw, Artur Pikul

Krasnale: Maksymilian Albiniak,  Agata Dłużniewska, Oskar Kuryło

Ob: Lena Bogdanowicz, Julia Branewska, Anna Kwiecień

Oa: Natasza Sowa, Karina Kaproń, Szymon Dziura

Kl. I: Agata Gąbka, Oliwia Papierz

Kl. II: Roksana Kapica

Kl. IIIa: Nikola Borsuk, Julia Gąbka, Wiktoria Misiura, Maksymilian Sowa, Miłosz Kwiecień

Kl. IIIb: Magdalena Jamroży,

Kl. V: Amelia Łukasik, Oliwia Ostrowska, Julia Stręciwilk

Kl. VI: Julia Różańska, Natalia Fiedurek, Wiktoria Dycha, Antonina Pawelec

Kl. VII: Wiktoria Kotulska, Edyta Brodziak, Izabela Kołodziej, Weronika Mazurek

 Ewa Skiba

 

 Bożena Stańczyk

 

 

 Jadwiga Gawda

 

 Wanda Smyl

 

 Maria Okuniewska

 

 Iwona Tomiło

 Dorota Sekrecka

 

 

 

 Ewa Antolak

 Lucyna Kawęcka

 Wyróżnienia

10.

 Konkurs wiedzy z języka angielskiego

 Kacper Kaproń

Jan Mazurek

Antonina Pawelec

Piotr Grabowski

 Jadwiga Widz

 

Iwona Rakuś

Marta Bracha

 laureat konkursu

11.

Najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia - konkurs na opowiadanie

Maciej Oleszczuk

Antonina Pawelec

Łukasz Próchno

Mikołaj Kalinowski

Weronika Mazurek

Krystyna Jasińska

I miejsce

II miejsce

III miejsce

II miejsce

wyróżnienie

12.

 Konkurs czytelniczy " Czytam, bo lubię..." dla kl. VI

 Antonina Pawelec

Roksana Rożek

Łukasz Próchno

Maciej Oleszczuk

Julia Różańska

Sylwia Żółw

Krystyna Jasińska

Krystyna Papierz

 I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

13.

 Konkurs czytelniczy "Świat baśni Andersena"

 Amelia Łukasik - V

Julia Sobczak- IV a

Przemysław Krzos - IV b

Krystyna Jasińska

Grażyna Kozibrzuch

 I miejsce

II miejsce

III miejsce

14.

 Konkurs recytatorski

 Oliwia Rożek - IV a

Gabriela Gąbka - IV b

Wiktoria Dycha- VI

Oliwia Ostrowska V

Sylwia Żółw - VI

Zuzanna Niemiec

Mikołaj Kalinowski - VII a

Izabela Kołodziej - VII b

Arkadiusz Szcześniak - III a

Aleksandra Golec - II a

Amelia Woźnica - II a

 Magdalena Żółw _ VII b

Krystyna Jasińska

Marta Wykrętek

Grażyna Kozibrzuch

Iwona Rakuś

 I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

15.

Szkolny Mistrz Ortografii

Martyna Kondrat - IV a

Amelia Łukasik - V

Antonina Pawelec - VI

Piotr Grabowski - VI Ib

Krystyna Jasińska

Marta Wykrętek

Grażyna Kozibrzuch

 Mistrz Ortografii 2017/2018
 16.  Konkurs z j. angielskiego "My Picture Dictionary"

Oliwia Papierz - kl.I

Hanna Fiedurek -kl.II

Nikola Borsuk - kl.IIIa

 

Iwona Rakuś

Marta Bracha

I miejsce

I miejsce

I miejsce

         

 

 

 

ZAWODY SPORTOWE

 

 

 

lp.

Dyscyplina sportowa

Imię i nazwisko

Nauczyciel przygotowujący

Osiągnięcia

 1.

Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

kategoria - dziewczęta szkoły podstawowej (r. 2005 i młodsze)

Kornelia Maksim - V

Natalia Fiedurek - VI

Julia Różańska - VI

Angelika Góra - VI

Sylwia Żółw - VI

Elżbieta Szewczak - VIIb

Antonia Pawelec - VI (rezerwowa)

Nauczyciele wychowania fizycznego  I miejsce

2.

Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewczęta szkoły podstawowej (r. 2005 i młodsze) - półfinał województwa

Kornelia Maksim - V

Natalia Fiedurek - VI

Julia Różańska - VI

Angelika Góra - VI

Sylwia Żółw - VI

Elżbieta Szewczak - VIIb

Antonia Pawelec - VI (rezerwowa)
 Nauczyciele wychowania fizycznego  III miejsce
3.

Mistrzostwa Zespołu Szkół w Indywidualnym Tenisie Stołowym

kategoria - dziewczęta klasy IV SP

Martyna Kondrat - IVa

Milena Łazur - IVa

Nauczyciele wychowania fizycznego

I miejsce

II miejsce

4.

Mistrzostwa Zespołu Szkół w Indywidualnym Tenisie Stołowym

kategoria - dziewczęta klas V - VII (r. ur. 2005) SP

Elżbieta Szewczak - VIIb

Julia Różańska - VI

Ewa Szewczak - VIIb

Nauczyciele wychowania fizycznego

I miejsce

II miejsce

III miejsce

5.

Mistrzostwa Zespołu Szkół w Indywidualnym Tenisie Stołowym

kategoria - chłopcy klasy IV SP

Paweł Rożek - IVa

Michał Fik - IVb

Bartłomiej Kondrat - IVb

 Nauczyciele wychowania fizycznego

I miejsce

II miejsce

III miejsce

6.

 Mistrzostwa Zespołu Szkół w Indywidualnym Tenisie Stołowym

kategoria - chłopcy klas V - VII (r. ur. 2005) SP

Mateusz Czajka - VIIb

Mateusz Łazur - VI

Maciej Wołoszuk - VI

 Nauczyciele wychowania fizycznego

I miejsce

II miejsce

III miejsce

7.

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej "4" dziewcząt

Kornelia Maksim - V

Martyna Pić - V

Angelika Góra - VI

Wiktoria Dycha - VI

Natalia Fiedurek - VI

Julia Różańska - VI

Kinga Stańczyk - VI

Sylwia Żółw - VI

Elżbieta Szewczak - VIIb

Ewa Szewczak - VIIb

 Agnieszka Pić  II miejsce

8.

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej "4" chłopców

Marcin Gąbka - V

Maciej Banach - V

Hubert Stadnicki - V

Mateusz Łazur - VI

Łukasz Próchno - VI

Maciej Wołoszuk - VI

Mateusz Czajka - VIIb

Dawid Krzos - VIIb

Piotr Omiotek - VIIb

Kacper Piątek - VIIb

Łukasz Woźnica - VIIb

 Marek Papierz  III miejsce

9.

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce dziewcząt

Wiktoria Pyda - IV

Kornelia Maksim - V

Martyna Pić - V

Wiktoria Rekiel - V

Angelika Góra - VI

Wiktoria Dycha - VI

Natalia Fiedurek - VI

Kinga Stańczyk - VI

Sylwia Żółw - VI

Elżbieta Szewczak - VIIb

Ewa Szewczak - VIIb

 Agnieszka Pić II miejsce

10.

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce chłopców

Marcin Gąbka - V

Wojciech Gawda - V

Adam Sulowski - V

Mateusz Łazur - VI

Łukasz Próchno - VI

Maciej Wołoszuk - VI

Mateusz Czajka - VIIb

Dawid Krzos - VIIb

Piotr Omiotek - VIIb

Kacper Piątek - VIIb

Łukasz Woźnica - VIIb

Szymon Miksza - VIIb

 Marek Papierz II miejsce

11.

Międzygminne Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt

Wiktoria Pyda - IVb

Kornelia Maksim - V

Martyna Pić - V

Wiktoria Rekiel - V

Julia Stręciwilk - V

Angelika Góra - VI

Antonina Pawelec - VI

Kinga Stańczyk - VI

Julia Różańska - VI

Elżbieta Szewczak - VIIb

Ewa Szewczak - VIIb

 Agnieszka Pić  II miejsce

12.

Międzygminne Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej chłopców

Przemysław Krzos - IVb

Maciej Banach - V

Marcin Gąbka - V

Hubert Stadnicki - V

Adam Sulowski - V

Mateusz Łazur - VI

Łukasz Próchno - VI

Kamil Papierz - VI

Maciej Wołoszuk - VI

Mateusz Czajka - VIIb

Dawid Krzos - VIIb

Piotr Omiotek - VIIb

Kacper Piątek - VIIb

Łukasz Woźnica - VIIb

Szymon Miksza - VIIb

 Marek Papierz II miejsce

13.

Międzygminne Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej dziewcząt

Sandra Gąbka - IVb

Wiktoria Pyda - IVb

Wiktoria Rekiel - V

Martyna Pić - V

Julia Stręciwilk - V

Natalia Fiedurek - VI

Angelika Góra - VI

Wiktoria Dycha - VI

Antonia Pawelec - VI

Julia Różańska - VI

Kinga Stańczyk - VI

Ela Szewczak - VIIb

Ewa Szewczak - VIIb

 Agnieszka Pić I miejsce

14.

Międzygminne Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej chłopców

Karol Blacha - IVa

Paweł Rożek - IVa

Michał Fik - IVb

Damian Misa - IVb

Marcin Gąbka - V

Hubert Stadnicki - V

Adam Sulowski - V

Wojciech Gawda - V

Mateusz Łazur - VI

Łukasz Próchno - VI

Maciej Wołoszuk - VI

Mateusz Czajka - VIIb

Dawid Krzos - VIIb

Piotr Omiotek - VIIb

Kacper Piątek - VIIb

Łukasz Woźnica - VIIb

Dariusz Wołoszuk

Marek Papierz

 II miejsce

15.

       

16.

       

17.

       

18.

       

19.

       

20.

       
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )