ZESPÓŁ SZKÓŁ W GORAJU

Przedszkole Samorządowe w Goraju

Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława

Sikorskiego w Goraju

ul.Bednarska 8, 23-450 Goraj   tel./fax 84 685 80 25 zsgoraj@wp.pl

 

 

KONKURSY LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

lp.

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko

Nauczyciel przygotowujący

Osiągnięcia

1.  Przyrodniczy  Piotr Grabowski  Maria Stańczyk awans do etapu    okręgowego

2.  

 Historyczny

 Piotr Grabowski

 Marta Bracha

laureat konkursu wojewódzkiego

3.

 Ortograficzny

 Izabela Mareczko

 Antonina Pawelec

 Krystyna Jasińska awans do etapu okręgowego

 

 

 

INNE KONKURSY ZEWNĘTRZNE

 

lp.

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko

Nauczyciel przygotowujący

Osiągnięcia

1.

 III Diecezjalny Konkurs
"Wierność bł. Karoliny Kózki"

(kategoria - tekst poetycki)

 

 Maciej Oleszczuk

 

Lucyna Kawęcka

 

II miejsce

2.  

 XXIV Konkurs Wiedzy o Biblii i Kościele "W krzyżu zbawienie..."

 Maciej Oleszczuk

 Lucyna Kawęcka

 finalista

3.

 VIII Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych"Gaudium"  Sylwia Żółw  Marta Bracha

wyróżnienie,

nagroda posła p. S. Zawiślaka

4.

 Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna " Olimpus"

 Piotr Grabowski

Mikołaj Kalinowski

Maciej Oleszczuk

 Marta Bracha

Ewa Czajka

Marta Bracha

 laureat

laureat

laureat

5.

Konkurs Matematyczny ,,SZPAK''

Jan Mazurek

Łukasz Próchno

Edyta Brodziak

Szymon Miksza

Bartosz Rożek

Krystyna Golec

awans do etapu powiatowego

6.

XIII Regionalny Konkurs Informatyczny dla szkół podstawowych

Piotr Grabowski

Edyta Brodziak

Szymon Miksza

Ewa Czajka

laureat

finalista

finalista

7.

XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem„25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni.”

Edyta Brodziak

Mateusz Czajka

Izabela Kołodziej

Weronika Mazurek

Magdalena Żółw

 

Maja Frąckowska

Martyna Kondrat

Oliwia Rożek

 

Nikola Borsuk

 

Marcin Skurzak

Lucyna Kawęcka

 

 

 

 

 

Maria Okuniewska

 

 

 

Dorota Sekrecka

 

Urszula Maksymiec

awans do etapu powiatowego

8.

XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem„25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni.”

Weronika Mazurek kl. VIa

 

 

Marcin Skurzak kl. I

Lucyna Kawęcka

 

 

Urszula Maksymiec

wyróżnienie i awans
do etapu wojewódzkiego

 

wyróżnienie i awans 
do etapu wojewódzkiego

9.

XL Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Elżbieta Szewczak - VIb

Marek Papierz

V miejsce w powiecie

10.

Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur Matematyczny 2017''

Przemysław Krzos 

 

Bartosz Rożek

Wanda Smyl

 

Krystyna Golec

wyróżnienie

 

wyróżnienie

11

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy
o Janie Pawle II - "Olimpus"

 Maciej Oleszczuk

Lucyna Kawęcka

laureat

12

XXIII Konkurs plastyczno - literacki "Krzyż znakiem wiary, nadziei i miłości".

 Maciej Oleszczuk 

Lucyna Kawęcka

nagroda w kategorii literackiej

13.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy ,,Leon''

 Bartłomiej Kondrat kl. III a

 

 Kacper Mareczko kl. III b

 

 Jan Mazurek kl. IV

 

 Piotr Grabowski kl. VI b

 Szymon Miksza kl. VI b

 Bartosz Rożek kl. VI b

 Edyta Brodziak kl. VI b

 Jakub Czajka kl. VI a

 

Maria Okuniewska

 

Wanda Smyl

 

Krystyna Golec

 

 

 

Krystyna Golec

 

 

 

 

laureat

 

laureat

 

laureat

 

laureat

laureat

laureat

laureat

laureat

 

 

 

KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

 

lp.

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko

Nauczyciel przygotowujący

Osiągnięcia

1.  konkurs plastyczny Kolorowa jesień

 klasa 0a

Bartek Kulasza

Paweł Czajka, Jagoda Habza, Bartek Woźnica, Zuzanna Marzec

klasa 0b

Patrycja Fiedurek, Błażej Śliczniak, Oliwia Papierz

klasaI

Natalia Gawda, Marta Pikul

klasa IIa

Bartek Dziura, Jakub Klenk, Julia Jagusztyn, Amelia Rakuś

klasa IIb

Antoni Dycha, Wiktoria Gawda, Szymon Śliczniak, Kacper Bugała, Filip Gajur

klasa IIIa

Bartek Fiedorek, Oliwia Rożek, Alicja Fiedorek, Julia Sobczak

klasa IIIa

Julia Krasa, Wiktoria Sulowska, Natalia Oleszek, Oskar Fiedurek, Wiktoria Pyda

 

 Bożena Stańczyk

 Jadwiga Gawda

 wyróżnienia

2.  

 Konkurs na kartkę bożonarodzeniową w j. angielskim

 Roksana Rożek kl. IV

Sylwia Żółw kl. V

Oliwia Ostrowska kl.IV

Antonia Pawelec kl. V

Michał Oszust kl. IV

Julia Stręciwilk kl. IV

 Marta Bracha

Jadwiga Widz

 I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

wyróżnienie

3.

 Konkurs plastyczny " dla uczniów klas  0 - III " Zima wokół nas"

0a

Jakub Gajur

Oliwia Świca

Bartłomiej Kulasza

0b

Adam Łacek

Oliwia Papierz

Agata Gąbka

I

Marcin Skurzak

Paweł Gumienik

wiktoria Kowak

IIa

Julia Jagusztyn

Zuzanna Ligaj

Bartłomiej Dziura

IIb

Kacper Bugała

Bartłomiej Pikul

Szymon Śliczniak

IIIa

Paweł Rożek

Kacper Kaproń

Oliwia Rożek

IIIb

Natalia Oleszek

Wiktoria Sulowska

Julia Bida

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

   

4.

 Konkurs na zaproszenie na spotkanie opłatkowe

Edyta Brodziak

Gabriel Wlizło

Agata Kaczor

Natalia Kukla

 Ewa Czajka  wyróżnienia

5. 

Szkolny turniej warcabowy klas I-III szkoły podstawowej

Jakub Radomski kl. IIb

Paweł Rożek kl. IIIa

 Przemysław Krzos kl. IIIb

Krystyna Papierz

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce 

6.

Szkolny turniej warcabowy kl. IV -VI

Mateusz Czajka kl. VIb

 Amelia Łukasik kl. IV

 Edyta Brodziak kl. VIb

Krystyna Papierz

1. miejsce 

2. miejsce

3. miejsce

7.

Konkurs Polskiej Piosenki Harfa - 2017 

 

 

 

Michalina Ostrowska – czterolatki

Natasza Sowa  czterolatki

Michał Kołodziej kl. I

 

Lena Chorębała pięciolatki

 

 

 

 

Gabriela Gąbka IIIb

 

Alicja Fiedurek IIIa

Olga Sobstyl  IIa

 

Filip Hucik IIa,

Antoni Dycha IIb,

Magdalena Jamroży IIb, Maja Frąckowska IIIa

 

 

 

Weronika Mazurek VIa

Oliwia Ostrowska IV

Sylwia Żółw V

 

Kornelia Maksim IV

Mateusz Łazur V

 

Konkurs przygotowały: Lucyna Kawecka

Ewa Antolak 

Maria Okuniewska

 

 Grupa I – uczniowie z grup przedsz. i kl. I

 

1 miejsce

 

2 miejsce

3 miejsce

 

Wyróżniona

 

Grupa II – uczniowie

kl. II – III

 

1 miejsce +Nagroda Dyrektora

2 miejsce

3 miejsce

 

Wyróżnieni

 

 

 

Grupa III – uczniowie
kl. IV – VI

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

Wyróżnieni

8

Konkurs plastyczny

"Goraj dawniej, dziś i jutro"

(organizowany we współpracy
z Urzędem Gminy i GOK w Goraju) 

Kategoria I – klasy 0–III

 

Maja Frąckowska kl. IIIa

Dziura Bartłomiej kl. IIa Magdalena Jamroży kl. IIb

Bartłomiej Kondrat kl. IIIb

 

Nadia Okuniewska kl. 0a,

Paweł Gumienik kl. I, Nikola Borsuk kl. IIa,

Oliwia Rożek kl. IIIa,
Natalia Oleszek kl. IIIb, 

 

Kategoria II – klasy IV–VI

 

Wiktoria Kotulska kl. VIb

Bartosz Rożek kl. VIb

Julia Stręciwilk kl. IV

 

Mateusz Czajka kl. VIb,

Edyta Brodziak kl. VIb,

Izabela Kołodziej kl. VIb, Aleksandra Szewczak kl. VIa, 

Próchno Łukasz kl. V

 

Kategoria III–klasy gimnazjalne

 

Wiktoria Kołodziej kl. III

Aleksandra Czajka kl. IIa

Gabriela Malec kl. III

 

Sylwia Pawlos kl. IIb, Agnieszka Malec kl. Ib

Koordynatorzy konkursu:

Lucyna Kawecka,

Maria Furmanek,

Jadwiga Gawda

 

 

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

Wyróżnienia

 

 

 

 

 

 

 

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

Wyróżnienia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

Wyróżnienia

9.

Konkurs plastyczno - historyczny "Makieta zamku w Goraju"

Roksana Rożek kl. V i

Angelika Góra kl. V

Gabriel Wlizło kl. VI b

Antonina Pawelec kl. V

Wiktoria Dycha kl. V

 

Marta Bracha

Ewa Czajka

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

10.

Konkurs na kartkę wielkanocną w j. angielskim

Weronika Mazurek kl. VI a

Izabela Kołodziej kl. VI b

Aleksandra Szewczak kl. VIa

Iwona Rakuś

Marta Bracha

Jadwiga Widz

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

11.

Konkurs na flagę kraju anglojęzycznego

1. Michał Głaz kl. I

2. Roksana Kapica kl.I

3. Daria Łupina kl. III b

Iwona Rakuś

Marta Bracha

Jadwiga Widz

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

12.

Konkurs z j. angielskiego" Picture Dictionary"

1.Julia Stręciwilk kl. IV

2. Wiktoria Rekiel kl. IV

3. Martyna Pić kl. IV i Izabela Kołodziej kl. VIb

Iwona Rakuś

Jadwiga Widz

Marta Bracha

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

13.

Wewnątrzszkolny Konkurs z Języka Angielskiego kl. V

1. Antonina Pawelec kl. V

2. Łukasz Próchno kl. V

3. Maciej Oleszczuk kl. V

Marta Bracha

Jadwiga Widz

Iwona Rakuś

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

 

 

ZAWODY SPORTOWE

 

lp.

Dyscyplina sportowa

Imię i nazwisko

Nauczyciel przygotowujący

Osiągnięcia

1.

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Indywidualnych - w kategorii dziewcząt

1. Kukla Natalia

2. Szewczak Elżbieta

3. Żółw Sylwia

Nauczyciele wychowania fizycznego

Awans do zawodów międzyszkolnych

2.

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Indywidualnych - w kategorii chłopców

1. Mateusz Łazur

2. Jakub Czajka

3. Wiktor Sykuła

Marek Papierz

Awans do zawodów międzyszkolnych

3. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w kategorii dziewcząt Kukla Natalia, Szewczak Elżbieta, Żółw Sylwia, Różańska Julia, Żółw Magdalena, Brodziak Edyta, Szewczak Aleksandra, Góra Angelika Nauczyciele wychowania fizycznego  III miejsce

3.

Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnym Tenisie Stołowym w kategorii dziewczęta młodsze - klas III - IV

1. Roksana Łagód

2. Pić Martyna

3. Kornelia Maksim

Nauczyciele wychowania fizycznego Awans do zawodów międzyszkolnych

4.

Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnym Tenisie Stołowym w kategorii dziewczęta starsze - klas V - VI

1. Elżbieta Szewczak

2. Natalia Rębacz

3. Gabriela Małek

Nauczyciele wychowania fizycznego  Awans do zawodów międzyszkolnych

5.

Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnym Tenisie Stołowym w kategorii chłopcy młodsi - klas III - IV

1. Marcin Gąbka

2. Sebastian Papierz

3. Adam Sulowski

Marek Papierz

 Awans do zawodów międzyszkolnych

6.

Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnym Tenisie Stołowym w kategorii chłopcy starsi - klas V - VI

1. Wiktor Sykuła

2. Jakub Czajka

3. Maciej Wołoszuk

Marek Papierz

Awans do zawodów międzyszkolnych

7.

Międzygminne Igrzyska Szkół Podstawowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym w kategorii dziewczęta młodsze - klas III - IV

Roksana Łagód

Nauczyciele wychowania fizycznego

IV miejsce

awans na zawody powiatowe

8.

Międzygminne Igrzyska Szkół Podstawowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym w kategorii dziewczęta starsze - klas V - VI

Elżbieta Szewczak

Nauczyciele wychowania fizycznego

III miejsce

awans na zawody powiatowe

9.

Międzygminne Igrzyska Szkół Podstawowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym w kategorii chłopcy starsi - klas V - VI

Wiktor Sykuła

Marek Papierz

IV miejsce

awans na zawody powiatowe

10.

Igrzyska Szkół Podstawowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym w kategorii chłopcy młodsi - klas III - IV

Marcin Gąbka

Marek Papierz

IV miejsce w zawodach międzygminnych

II miejsce w zawodach powiatowych

awans do zawodów rejonowych

11.

Igrzyska Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym

Ela Szewczak i Natalia Rębacz

Roksana Łagód i Martyna Pić

 

Marcin Gąbka i Adam Sulowski

Wiktor Sykuła i Maciek Wołoszuk

Nauczyciele wychowania fizycznego

III miejsce w zawodach międzygminnych

II miejsce w zawodach międzygminnych

II miejsce w zawodach międzygminnych

II miejsce w zawodach międzygminnych i IV miejsce w zawodach powiatowych

12.

Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce dziewcząt i chłopców

dziewczęta: Angelika Góra, Julia Różańska, Sylwia Żółw (kl. V), Edyta Brodziak, Wiktoria Kotulska, Natalia Rębacz, Ela Szewczak, Ewa Szewczak, Magda Żółw (kl. VIb), Natalia Kukla, Gabriela Małek, Iza Mareczko i Ola Szewczak (kl VIa).

 

chłopcy: Mateusz Łazur, Łukasz Próchno i Maciek Wołoszuk (kl. V), Kuba Czajka, Mateusz Kawęcki, Mikołaj Kalinowski, Maciek Maksim i Bartek Oszust (kl. VIa), Matuesz Czajka, Piotr Omiotek, Kacper Piątek, Wiktor Sykuła i Łukasz Woźnica (kl. VIb).

 Nauczyciele wychowania fizycznego

I miejsce w zawodach międzygminnych i awans na zawody powiatowe

 

II miejsce w zawodach powiatowych

 

 

 

 

I miejsce w zawodach międzygminnych i awans na zawody powiatowe

 

II miejsce w zawodach powiatowych

13.

Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców

dziewczęta: Julia Różańska (kl. V), Gabriela Małek, Natalia Kukla, Iza Mareczko (kl. VIa), Edyta Brodziak, Wiktoria Kotulska, Natalia Rębacz, Ela Szewczak, Ewa Szewczak i Magda Żółw (VIb);

chłopcy: Maciek Wołoszuk (kl. V), Kuba Czajka, Mateusz Kawęcki, Maciek Maksim, Bartek Oszust (kl. VIa), Mateusz Czajka, Piotr Omiotek, Kacper Piątek, Wiktor Sykuła i Łukasz Woźnica (kl. VIb).

Nauczyciele wychowania fizycznego

I miejsce w zawodach międzygminnych

i awans na zawody powiatowe 

II miejsce w zawodach powiatowych

 

 

I miejsce w zawodach międzygminnych i awans na zawody powiatowe

 

V miejsce w zawodach powiatowych

13.

 Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców

 dziewczęta: Julia Różańska, Sylwia Żółw, Wiktoria Dycha (V), Gabriela Małek, Natalia Kukla (VIa), Edyta Brodziak, Wiktoria Kotulska, Natalia Rębacz, Ela Szewczak, Ewa Szewczak, Magda Żółw (VIb);

chłopcy: Marcin Gąbka, Wojciech Gawda, Hubert Stadnicki (IV), Łukasz Próchno, Mateusz Łazur, Maciek Wołoszuk (V), Kuba Czajka, Mikołaj Kalinowski, Mateusz Kawęcki, Maciek Maksim, Bartek Oszust (VIa), Mateusz Czajka, Dawid Krzos, Piotr Omiotek, Kacper Piątek, Wiktor Sykuła, Łukasz Woźnica (VIb).

 Nauczyciele wychowania fizycznego

I miejsce w zawodach międzygminnych i awans na zawody powiatowe

V miejsce w powiecie

 

 

 

 

II miejsce w zawodach międzygminnych

14.

Mistrzostwa Szkoły w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt

kategoria klasy IV:

1. Kornelia Maksim

2. Wiktoria Rekiel

3. Martyna Pić

kategoria klas V - VI

1. Żółw Magda

2. Szewczak Ela

3. Żółw Sylwia

Agnieszka Pić

 

 

 

 

Awans do zawodów międzyszkolnych

15.

Mistrzostwa Szkoły w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców

kategoria klasy IV:

1. Gąbka Marcin

2. Mazurek Jan

kategoria klas V - VI

1. Czajka Jakub

2. Czajka Matuesz

3. Łazur Mateusz

Marek Papierz

 

 

 

 

Awans do zawodów międzyszkolnych

16.

Powiatowe Igrzyska w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców

dziewczęta:

Kornelia Maksim (IV), Julia Różańska, Angelika Góra, Sylwia Żółw (V), Edyta Brodziak, Elżbieta Szewczak, Magdalena Żółw (VIb)

chłopcy:

Mateusz Łazur (V), Jakub Czajka, Maciej Maksim, Mateusz Czajka, Piotr Omiotek, Kacper Piątek, Wiktor Sykuła (VIb).

Nauczyciele wychowania fizycznego

II miejsce w zawodach powiatowych

 

 

 

 

 

IV miejsce w zawodach powiatowych

17.

Międzyklasowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej

I miejsce - klasa VIb w składzie: Wiktor Sykuła, Mateusz Czajka, Piotr Omiotek, Ela Szewczak, Ewa Szewczak, Natalia Rębacz, Szymon Miksza, Łukasz Woźnica, Kacper Piątek

II miejsce - klasa VIa w składzie:  Kuba Czajka, Maciek Maksim, Mateusz Kawęcki, Bartek Oszust, Mikołaj Kalinowski, Hubert Doliński, Krystian Doliński, Wojtek Oleszek, Patryk Łagód.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Klasyfikacja zespołowa:

1. Klasa VIb

2. Klasa VIa

3. Klasa V   

4. Klasa IV

 

Klasyfikacja indywidualna

Najlepszy zawodnik: Jakub Czajka (VIa), Wiktor Sykuła (VIb)

Najlepszy bramkarz: Ela Szewczak (VIb)

Najlepszy strzelec: Mateusz Łazur (V).

18.

Konkurs na Najlepszego Sportowca Szkoły   Nauczyciele wychowania fizycznego

dziewczęta:

1. Elżbieta Szewczak (VIb)

2. Magdalena Żółw (VIb)

3. Julia Różańska (V)

 

chłopcy:

1. Wiktor Sykuła (VIb)

2. Jakub Czajka (VIa)

3. Maciej Wołoszuk (V) 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )